Partnerzy

http://new.pilsko.org/wp-content/uploads/logo_meridian-310x200.jpg

Meridian

Centrum Zdrowia i Energii

MERIDIAN Centrum Zdrowia i Rehabilitacji to Ośrodek Naukowo-Badawczy. W naszych gabinetach znajdą Państwo fachową i skuteczną pomoc wykwalifikowanej kadry medycznej różnych specjalizacji, profesorów medycyny oraz lekarzy tradycyjnej medycyny chińskiej. W MERIDIAN macie Państwo możliwość przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki całego organizmu, wyjaśnienia skomplikowanych lub niejasnych przypadków klinicznych. Ponadto oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu wellness & SPA oraz możliwość skorzystania z salonu urody. Meridian to miejsce, w którym Wschód i Zachód podają sobie rękę w medycynie Najwyższą skuteczność osiągamy poprzez współpracę najlepszych lekarzy medycyny konwencjonalnej ze specjalistami medycyny naturalnej.

http://new.pilsko.org/wp-content/uploads/logo_lintergroup-310x200.jpg

Linter Group

Spółka Kapitałowa

Grupa holdingowa Linter korzeniami sięga do powstałej w 1988 roku małej rodzinnej firmy. Nieustanny dynamiczny rozwój i wzrost potencjału produkcyjnego, kadrowego i finansowego doprowadził do powstania prężnego, dynamicznego holdingu skupiającego kilkanaście podmiotów prowadzących różnorodną działalność gospodarczą. Prorozwojowa polityka i promocja kadr pozwoliła skupić pod skrzydłami "grupy" zespół pracowników, łączących profesjonalizm, nowoczesne myślenie i wykształcenie z bogatym doświadczeniem.

http://new.pilsko.org/wp-content/uploads/logo_zagron-310x200.jpg

Zagroń

Kompleks Istebna

Kompleks Zagroń Istebna to miejsce wielu kontrastów, to właśnie u nas znajdą Państwo kawałek azjatyckiego kontynentu.

Nasz kompleks położony jest w niepowtarzalnym i malowniczym miejscu, w przepięknej miejscowości Beskidu śląskiego –Istebna.
Zaciszna lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu, bliskość natury, a także szeroki wachlarz oferowanych usług stwarzają idealne warunki nie tylko do wypoczynku, ale również zdecydowanie sprzyjają skuteczności szkoleń.

Zimą idealny dla narciarzy, latem dla amatorów pieszych i rowerowych wędrówek.